SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Küçük bebeğimle seyahat ediyorum, bizim için bebek koltuğu temin edebilir misiniz? Çocuk koltuğunu kullanmam gerekli mi?Sizin için önceden talebiniz halinde çocuk koltuğu temin ediyoruz. Türkiye yasaları gereği 6 yaşından küçük çocukların yetişkin kucağı ya da bebek koltuğu ile seyahat etmesi gereklidir. Bizde size bunu tavsiye etmekteyiz
faq-img1

Rezervasyon esnasında sizden aldığımız bilgilere göre önceden düzenleyeceğimiz faturayı talep ettiğiniz teslim yöntemiyle size ulaştırılacaktır. Bu yöntemler transfer sırasında sürücüden teslim, firmamızdan gelip almanız ve kargo ile adresinize gönderim şeklindedir ( Kargoyla teslimlerde ilave ücret yansıtılmaktadır)

Dövizle ödeme yapabilir miyim?Evet, dövizle ödeme yapabilirsiniz. O günkü merkez bankası alış kuru üzerinden hesaplayacağımız tutar şeklinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
vip-transferBelirtilen transfer saatinden itibaren 2 saatlik ek sürenin ardından aracımız transfer noktasından çekilir. 2 saatlik bu süre için ilave bir ücretlendirme yapılmamaktadır. Ancak süre sonunda transferin hala başlamaması nedeniyle transfer NO-SHOW olarak kayıtlarımıza alınır. Ücret iadesi yapılamaz.
tr-araclar-binek-symbol-008b.jpg.ximg.l_12_m.smartTüm araçlarımızın rent a car kaskosu bulunmaktadır. Ancak kaskonun geçerli olabilmesi için yetkili merciiden “Trafik Kaza Raporu” ve “Alkol Raporu” ile birlikte, diğer tarafın evrakları, ehliyet, ruhsat ve trafik sigorta fotokopiler vs… temin etmeniz ve en geç 24 saat içinde ofisimizi bilgilendirmeniz gerekmektedir.
KAZA DURUMUNDA, aracın yerini değiştirmeden bölgede yetkili olan Polis veya Jandarma tarafından Kaza Raporu, Alkol Raporu ve karşı tarafın evrakları ,kullanıcı yabancı ehliyetli ise pasaport fotokopilerini alıp 24 saat içinde ofisimizle bağlantı kurmanız gerekmektedir. Bağlantı kurulduktan sonra arkadaşlarımız neler yapmanız gerektiği konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

images

ARIZA DURUMUNDA, KAZA DURUMUNDA, Aracın yerini değiştirmeden bölgede yetkili olan Polis veya Jandarma tarafından Kaza Raporu, Alkol Raporu ve karşı tarafın evrakları ,kullanıcı yabancı ehliyetli ise pasaport fotokopilerini alıp 24 saat içinde ofisimizle bağlantı kurmanız gerekmektedir. Bağlantı kurulduktan sonra arkadaşlarımız neler yapmanız gerektiği konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Back to top